Video relacje

Jesteś uczestnikiem lub organizatorem ważnego dla Ciebie wydarzenia? Warto je utrwalić, aby wspomnienia były wiecznie żywe.

Video reportaże to doskonały sposób na zachowanie w pamięci istotnych zdarzeń. Ponadto pozwalają pokazać w skrócie, jak przebiegał dany event.

Jeśli zlecicie nam wykonanie takiego materiału dla Waszej instytucji, możecie być pewni, że będzie to realizacja podkreślająca wyjątkową atmosferę wydarzenia, przedstawiająca najważniejsze momenty w skondensowanej formie, wywołująca zaciekawienie odbiorców.

Odpowiedni efekt uzyskujemy dzięki profesjonalnemu sprzętowi, a także doświadczeniu i niebanalnym pomysłom naszej ekipy realizatorskiej. Dron, kran, steadycam, jazda, slider pozwalają zrobić unikatowe ujęcia, przyciągające uwagę widzów i pokazujące uczestnikom wydarzenie z innej perspektywy.

Video relacja to także najlepsza forma promocji w przypadku wydarzeń cyklicznych. Jest to dobre narzędzie zaprezentowania eventu, ponieważ daje dużo możliwości – dynamiczny montaż, odpowiednia muzyka, zabawa obrazem z pewnością zachęcą potencjalnych gości do udziału w Waszym wydarzeniu.

Omawiane produkcje reklamowe realizujemy z:

  • imprez masowych;
  • festiwali;
  • wydarzeń branżowych;
  • targów;
  • konferencji

99%

Klientów, którzy raz nam zlecili produkcję wraca do nas ponownie.

20 lat

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową

Przy realizacji relacji video z wydarzeń korzystamy z zaawansowanego sprzętu, zapewniającego najwyższą jakość nagrania.

Oprócz kamer i systemów stabilizacji, możemy również zapewnić profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie eventu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że rejestracja lub streaming live z Twojego wydarzenia będą wyglądać profesjonalnie i zachwycą odbiorców.

Nasz zespół składa się z doświadczonych realizatorów, którzy w połączeniu z zestawem sprzętu, zapewnią klientowi komfort i brak stresu podczas nawet bardzo wymagającej konferencji czy relacji. Możemy zrealizować zarówno rejestrację, jak i streaming live na dowolną platformę video.

Streaming video daje wiele możliwości. Może być wykorzystywany do transmitowania na żywo wydarzeń, takich jak konferencje, koncerty czy mecze sportowe. Może być również używany do transmitowania treści edukacyjnych, takich jak lekcje online czy webinaria.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje wydarzenie zostanie profesjonalnie zarejestrowane lub transmitowane na żywo, zapraszamy do współpracy z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm.