Stań przed kamerą

Skorzystaj z jednego z wielu szkoleń realizowanych przez naszą firmę.
Aktualnie oferujemy krótki trening “Stań przed kamerą”. “Stań przed kamerą” to szkolenie skierowane do menadżerów, szefów działów marketingu, rzeczników prasowych oraz wszystkich innych osób, ktre w swojej pracy zawodowej będą musiały stanąć przed kamerą i nagrać swoje wystąpienie. Usługa bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy na stronie jak i również w Bazie Usług Rozwojowych

Koszt szkolenia:

6 000 zł

netto za osobę

7 380 zł

brutto za osobę

Nasze szkolenie dla menadżerów jest skierowane do osób, które chcą udoskonalić swoje wystąpienia publiczne i być bardziej profesjonalne w komunikacji przed kamerą. W naszym kameralnym studio filmowym w Łodzi, oferujemy im unikalne doświadczenie, które pozwoli im na rozwijanie swoich umiejętności w tym zakresie. Szkolenie składa się z kilku etapów, które pozwolą uczestnikom na uzyskanie pełnego obrazu tego, jak powinni się prezentować przed kamerą i jak radzić sobie z treścią i stresem podczas publicznych wystąpień. Na początku skupimy się na doborze stylu ubioru, aby uczestnicy wiedzieli, jak powinni się ubrać, aby wyglądać profesjonalnie i wiarygodnie.
Następnie poświęcimy czas na poprawę dykcji, aby uczestnicy wiedzieli, jak mówić w sposób zrozumiały i przekonujący. Będziemy również omawiać sposoby redukcji stresu podczas publicznych wystąpień, aby uczestnicy czuli się pewnie i komfortowo przed kamerą. Każdy uczestnik szkolenia będzie miał wykonane próbne nagranie, a następnie wspólnie dokonamy analizy błędów, aby uczestnicy wiedzieli, co należy poprawić. Po wykonaniu tych poprawek, uczestnicy wykonają drugie, docelowe nagranie, które będzie odzwierciedlać ich postępy i umiejętności. Na koniec szkolenia, zrealizowany materiał w formie wideo wizytówki zostanie przekazany uczestnikowi szkolenia na własność, aby mógł on korzystać z niego w swoich dalszych działaniach biznesowych i komunikacji z innymi.
Usługa zwiększa kompetencje uczestnika poprzez przygotowanie go do wystąpień publicznych z koniecznością, których spotyka się w swojej pracy zawodowej.

Celem szkolenia jest przygotowanie go do swobodnej, efektywnej i efektownej pracy przed kamerą. Uczestnik szkolenia swobodnie występuje przed kamerą. Bez stresu i profesjonalnie przekazuje informacje. W sposób wzbudzający zaufanie komunikuje się z widzami. Rozumie jak działa sprzęt oraz ekipa reporterska.

Każdy uczestnik na koniec szkolenia nagrywa własny film z wystąpieniem. Efekt tego nagrania weryfikuje umiejętności zdobyte podczas szkolenia. Usługa realizowana w pełni wyposażonym kameralnym studio filmowym. Studio posiada green box, kompletne wyposażenie w sprzęt video, audio oraz oświetlenie. Studio jest doskonale zlokalizowane w centrum Polski. Lokalizacja w centrum Łodzi oferuje dobre połączenie drogowe, kolejowe a nawet lotnicze. Przy studio znajduje się duży bezpłatny parking.

Dla kogo nagrywanie filmów edukacyjnych będzie dobrym rozwiązaniem?

Materiały w formie video zdominowały wiele dziedzin życia. Ludzie z przyjemnością uczestniczą w różnego typu webinarach i telekonferencjach. Studenci chętnie uczą się, korzystając z treści audiowizualnych. Często dużo łatwiej jest zrozumieć skomplikowane kwestie oglądając obraz, niż wertując szereg książek.

Nagrywanie filmów edukacyjnych ma więc dużo szersze zastosowanie niż tylko w szkolnictwie. Możemy przygotować dla Ciebie materiał, jeśli:

  • działasz w urzędzie, instytucji publicznej lub organizacji pozarządowej i chcesz udostępnić materiał promujący pewne postawy, czy też nagłaśniający problem;
  • prowadzisz firmę i chcesz przekazać swoim klientom informację o tym, jak korzystać z Twoich produktów;
  • chcesz przeszkolić swoich pracowników w zakresie jakichś umiejętności;
    jesteś nauczycielem, szkoleniowcem lub wykładowcą i potrzebujesz atrakcyjnych materiałów;
  • działasz gdziekolwiek, gdzie trzeba przekazywać Twojej grupie odbiorców istotne informacje.

Profesjonalnie zrealizowany materiał pozwoli Ci zwiększyć skuteczność Twoich działań. Wpłynie też pozytywnie na wizerunek Twojej działalności. Nie będziesz musiał zastanawiać się, w jaki sposób przekazać istotne informacje i tracić czas na ich stworzenie. My zajmiemy się produkcją filmu edukacyjnego, a Ty będziesz mógł skupić się na innych kwestiach.

Udogodnienia w miejscu realizacji usługi:

Wi-fi

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami