Spoty reklamowe

Masz mała firmę jednoosobową i potrzebujesz krótkiego materiału reklamowego, czy jesteś szefem marketingu w dużej korporacji i potrzebujesz reklamy do wyemitowania w stacji ogólnopolskiej? Nie ważne spełnimy oczekiwania każdego . Dostosujemy budżet do Twoich możliwości.
Tego typu realizacje mogą być wykorzystywane zarówno na potrzeby komunikacji zewnętrznej, jak również przedstawiane pracownikom w ramach różnego typu projektów. Jesteśmy w stanie stworzyć film korporacyjny na każdy temat. Zawsze zaczynamy od szczegółowej rozmowy z klientem i ustalenia celu, jaki ma realizować dany materiał.

Ty masz pomysł, my zajmujemy się resztą. Nagrania video dla firm

Przygotujemy dla Ciebie spot, który może podsumować Twoją działalność lub wpłynąć na wizerunek Twojego biznesu. Dostosujemy formę oraz przekaz do tego, w jaki sposób planujesz wykorzystać film wizerunkowy lub innego typu video. Zadamy o to, aby każdy etap naszej współpracy był dla Ciebie satysfakcjonujący i realizował konkretny cel.

Etapy realizacji filmów korporacyjny obejmują:

 • napisanie scenariusza;
 • zaprojektowanie szczegółowego storyboardu;
 • omówienie z osobami występującymi przed kamerą tego, co mają mówić oraz jak się zachowywać;
 • przygotowanie planu zdjęciowego pod kątem oświetlenia i udźwiękowienia;
  nagranie filmu;
 • montaż i postprodukcję.

Otrzymasz od nas gotowy materiał, który możesz wykorzystać w wielu sytuacjach. Przez to, że podejmiesz współpracę z doświadczoną ekipą filmową, masz pewność, że będzie on najwyżej jakości.

99%

Klientów, którzy raz nam zlecili produkcję wraca do nas ponownie.

20 lat

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową

Zakomunikuj, co tylko chcesz. Scenariusz i realizacja filmów korporacyjnych

Zadecyduj jaki temat ma poruszać spot, a my zadbamy o to, aby przekaz był czytelny i zrealizowany w atrakcyjnej formie. Wykonujemy filmy korporacyjne, które ukazują ważne moment w historii przedsiębiorstwa: rebranding marki, wprowadzenie nowego produktu, otwarcie nowego oddziału, okrągłą rocznicę działalności. Materiały realizujemy tak, aby nie tylko niosły z sobą wartość merytoryczną, ale również budowały wizerunek danego biznesu.

Dlatego też bardzo dbamy o przestrzeganie standardów wizerunkowych firmy oraz odwzorowanie wszelkich istotnych elementów graficznych. Zadamy o to, aby Twój logotyp, użyte czcionki i kolory zostały wiernie oddane, a także odpowiednio wyeksponowane.

Dołącz do grona firm, które nam zaufały

Mieliśmy przyjemność pracować z wieloma dużymi markami dla których tworzyliśmy filmy korporacyjne. To dla nas wielkie wyróżnienie. Nieustanną inspiracją są dla nas także mniejsze biznesy, które często z naszą pomocą dopiero budując swoją pozycję na rynku.

 • Rossmann. Dla największej sieci drogerii w Polsce nakręciliśmy materiał pokazujący to w jaki sposób firma wspiera różnego typu inicjatywy kulturalne oraz wydarzenia.
 • Urząd Miasta Łodzi. Dla naszego rodzinnego miasta stworzyliśmy film wizerunkowy, który promuje to miejsce, jako punkt na mapie Polski wart odwiedzenia.
 • CDM Packing — firma produkująca opakowania. Stworzyliśmy dla nich materiał pokazując biznesowe podejście oraz unikalny proces tworzenia wyrobów.
 • Brenen Polska — producent farb przemysłowych. Nagraliśmy dla nich spot promocyjny oraz przedstawiający proces powstawiania produktów.
 • Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu. Zrealizowaliśmy film podsumowujący 20 lat działalności towarzystwa i jego największe osiągnięcia.
 • I wiele, wiele innych

Chcesz, żebyśmy wykonali dla Ciebie podobny spot wizerunkowy? Masz własny pomysł i szukasz kogoś, kto go zrealizuje? Skontaktuj się z nami.