Filmy krajoznawcze i promujące regiony

Mocną stroną naszej działalności bez wątpienia jest szeroko rozumiana produkcja promująca regiony.

Wiele z przygotowywanych przez nas materiałów służy prezentacji obszarów chronionych bądź też potencjału turystycznego danego obszaru. Przygotowując scenariusz takiego materiału, zawsze staramy się spojrzeć na niego oczyma potencjalnego odbiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotowywać produkcje ciekawe, inspirujące, zachęcające, jak również prezentujące to, co najbardziej wyjątkowe.

Staramy się także, by umiejętnie wykorzystany obraz pozwolił spojrzeć nawet na najbardziej znane miejsca w zupełnie nowy, zaskakujący i świeży sposób. Produkcja filmów reklamowych jest dla nas wyzwaniem związanym z ciągłym odkrywaniem. Niezależnie od tego, czy głównym bohaterem materiału mają być walory krajobrazowe, historyczne zabytki czy też kultura danego regionu – z pewnością będziemy w stanie stworzyć odpowiedni projekt.

99%

Klientów, którzy raz nam zlecili produkcję wraca do nas ponownie.

20 lat

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową

Grupa GoodEye jest rozpoznawalna w branży dzięki produkcji świetnych filmów promujących regiony. 

Zrealizowaliśmy wiele projektów dla prestiżowych klientów, takich jak Tatrzański, Karkonoski czy Babiogórski Park Narodowy. Naszymi klientami są również Parki Krajobrazowe oraz lokalne NGO-sy Jednak nie ograniczamy się tylko do wielkich projektów – robimy również świetne filmy dla małych gmin, miast i miasteczek. Nasze filmy charakteryzują się niekonwencjonalnymi ujęciami, w tym imponującymi zdjęciami dzikich zwierząt oraz pełnymi wyzwań ujęciami lotniczymi.

Montaż filmów to połączenie klasycznego stylu z dynamicznym montażem pełnym efektów typu timelapse i slowmotion, które dodają naszym produkcjom wyjątkowego charakteru. Gwarantujemy, że zlecone nam filmy są zawsze na najwyższym poziomie, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam dostosować się do potrzeb każdego klienta.

Nasza ekipa filmowa to zgrana i skutecznie działająca grupa specjalistów, która gwarantuje terminowe i perfekcyjne wykonanie każdego projektu. Posiadamy doświadczenie w realizacji zleceń dofinansowanych z wielu różnych źródeł dotacyjnych, dlatego potrafimy pracować w reżimie projektowym, raportować i dotrzymywać terminowości etapów. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możecie mieć pewność, że każdy projekt zostanie wykonany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Jesteśmy zawsze gotowi do współpracy i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług. Jeśli szukacie profesjonalnej ekipy filmowej, która zrealizuje

Wasz projekt z najwyższą jakością i terminowością, Grupa GoodEye jest idealnym wyborem.