Filmy kampanii społecznych

Film realizowane w ramach różnego typu kampanii społecznych zajmują w naszej działalności szczególne miejsce.

Zawsze staramy się, aby przekazać w nich jasny komunikat, ale w takiej formie, żeby na długo zapadł w pamięci odbiorcy. W zależności od grupy docelowej oraz poruszanego problemu dostosowujemy formę filmów kampanii społecznych. Nagrywamy zarówno kilkuminutowe etiudy, jak i tworzymy animacje.

Filmowanie w słusznej sprawie. Video dla fundacji oraz organizacji społecznych

Jeśli działasz w miejscu, które promuje określone postawy lub prowadzi różnego typu kampanie, rozważ włączenie do swoich działań filmów powiązanych z tą tematyką. Dobrze zrealizowane video może pomóc podnieść skuteczność Twojej strategii. Jesteśmy doświadczoną Grupą Medialną, która specjalizuje się w przygotowaniu tego typu treści. Pomożemy Ci:

  • ostrzec Twoich podopiecznych przed zagrożeniem;
  • edukować w zakresie postaw korzystnych dla społeczeństwa i środowiska;
  • uświadomić wagę pewnych wydarzeń;
  • pokazać w jaki sposób można rozwiązać określony problem.

Naszym celem jest tworzenie takich filmów do kampanii społecznych, które realnie oddziałują na odbiorców: poruszają, budzą współczucie lub sprawiają, że świat staje się lepszy. Stworzymy dla Ciebie nagranie, które dobrze będzie przekazywać wartości promowane przez Twoją organizację.

99%

Klientów, którzy raz nam zlecili produkcję wraca do nas ponownie.

20 lat

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową

Scenariusz, reżyseria, postprodukcja. Przeprowadzimy każdy etap realizacji filmów społecznych

W naszym zespole działa wielu absolwentów Łódzkiej Szkoły Filmowej. Dzięki temu możemy rozdzielić zadania dokładnie tak samo, jak dzieje się to na każdym, profesjonalnym planie filmowy. Współpracujemy zarówno z doświadczonymi ekspertami, jak i młodymi osobami, które wnoszą świeżość i mają kreatywne pomysły.

Zajmujemy się każdym etapem przygotowania filmów kampanii społecznych. Napiszemy dla Ciebie angażujący scenariusz i zadbamy o to, aby główna myśl produkcji została jasno przekazana. Przeprowadzimy casting i wyłonimy aktorów, którzy będą w stanie najlepiej zrealizować daną koncepcję. Wybierzemy odpowiednią lokalizację. Podczas kręcenia materiału na planie będzie obecny reżyser, który zajmie się czuwaniem nad przebiegiem całej realizacji.

Dodatkowo możemy zaproponować bardzo konkurencyjne stawki. Z naszych usług filmowych korzystają zarówno klienci z Łodzi, jak i niedaleko położonej Warszawy. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości video i jednocześnie nie chcesz nadwyrężać swojego budżetu, zgłoś się do nas. Nagramy film wobec którego nie przejdzie obojętnie.

Materiały dla kampanii wyborczych. Atrakcyjna prezentacja kandydata i jego programu

W ramach naszych filmów społecznych nagrywamy również materiały dla osób związanych z polityką. Przygotowujemy spoty wyborcze będące częścią kampanii przed wyborami parlamentarnymi, samorządowymi lub innymi działaniami związanymi z udziałem w sferze publicznej.

Nie ma dla nas znaczenia, jaką opcję prezentuje kandydat. Zawsze podchodzimy do tego zadania bezstronnie i z pełnym profesjonalizmem. Dlatego też na stronie nie prezentujemy żadnych przykładowych realizacji. Z chęcią za to podzielimy się naszą wiedzą podczas osobistej rozmowy. Możesz liczyć na naszą pomoc zawsze, wtedy gdy chcesz wpłynąć na swój wizerunek i dotrzeć ze swoim przekazem do jak największej grupy osób. Zbudujemy Twoje poparcie.

Zapraszamy do współpracy organizacje rządowe i pozarządowe, fundacje oraz stowarzyszenia. Nasze filmy do kampanii społecznych to kolejny krok w realizacji celów Twojej działalności.