Filmy instruktażowe i szkoleniowe

Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, z pewnością ważne jest dla Ciebie, aby dbać o rozwój umiejętności swoich pracowników.

Zdecydowanie łatwiej jest przekazać skomplikowane treści za pomocą materiałów audiowizualnych niż wykładu, czy prezentacji. Możemy stworzyć dla Ciebie film szkoleniowy na dowolny temat. Zadbamy o to, aby w atrakcyjnej formie przekazywał on niezbędną wiedzę.

Ty masz pomysł, my zajmiemy się resztą. Kompleksowa produkcja video instruktażowych

Korzystając z naszych usług, otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie przygotowania filmu. Współprace rozpoczynamy zawsze od dokładnego omówienia koncepcji. Chcemy poznać to, na czym najbardziej Ci zależy i odpowiednio przedstawić zagadnienie w filmie instruktażowym. Przygotujemy scenariusz i przejdziemy do jego realizacji. Zadbamy o dobór aktorów oraz zadecydujemy, jakie miejsce najlepiej będzie pasowało do przyjętej koncepcji. Zajmiemy się także etapem postprodukcji, tak aby tworzony materiał był najwyżej jakości — dobrze doświetlony oraz z wyraźnym dźwiękiem.

Naszymi klientami są:

 • firmy prywatne chcące przekazać wiedzę swoim pracownikom;
 • korporacje realizujące programy szkoleniowe;
 • przedsiębiorstwa wdrażające standardy BHP;
 • trenerzy, mentorzy, szkoleniowy i osoby działające w pokrewnych branżach;
 • instytucje i urzędy pragnące poszerzać kompetencje swoich zespołów.

Filmy szkoleniowe mogą być pomocne podczas wdrożenia nowego pracownika, a także przydać się w trakcie kluczowych dla organizacji zmian. Zamiast monotonnie przekazywanych informacji, które ciężko jest zapamiętać, pokazują zagadnienie od praktycznej formy. Video jest zatem dużo skuteczniejszą formą edukacji niż inne sposoby przekazywania wiedzy.

99%

Klientów, którzy raz nam zlecili produkcję wraca do nas ponownie.

20 lat

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową

Jak powstają nasze filmy?

Zajmujemy się każdym etapem przygotowania oraz realizacji materiału. Zawsze zaczynamy od rozmowy z naszym klientem. To wtedy poznajemy jego oczekiwania i przygotowujemy zarys koncepcji. W zależności od tego, co jest potrzebne, jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią lokalizację, czy aktorów, którzy zagrają w produkcji.

Etapy realizacji filmów edukacyjnych obejmują:

 • opracowanie draftu scenariusza;
 • utworzenie szczegółowego storyboardu;
 • napisanie tekstu lektorskiego;
 • zaangażowanie specjalistów lub konsultantów działających w danej dziedzinie;
 • znalezienie odpowiedniej lokalizacji;
 • przeprowadzenie castingu i wybór aktorów do projektu;
 • wykonanie stylizacji, make-upu oraz fryzury dla osób występujących w filmie;
  nagranie materiału.

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, który jest też wykorzystywany na planach filmowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie nagrać dobrze doświetlone video z wyrazistym dźwiękiem nawet w bardzo trudnych warunkach. Zajmujemy się również pełną postprodukcją. Zajmiemy się nie tylko podstawowym montażem filmu edukacyjnego — dodamy również ciekawe czołówki, napisy, efekty specjalne oraz grafiki. Wszystko po to, aby finalna produkcja spełniła Twoje oczekiwania.