Emisje w lokalnych i ogólnopolskich mediach

Jakość naszych filmów została doceniona przez największe polskie media. Regularnie pojawiamy się w programach stacji takich jak TVP, TVN, Planete+ czy Travel Channel.
Jest to dla nas nie tylko olbrzymia satysfakcja, ale również potwierdzenie, że nagrywane przez nas filmy spełniają wszystkie wymogi, jakie stawia się przed materiałami nadającymi się do emisji telewizyjnej. Praktycznie każda nasza produkcja przechodzi etap drobiazgowej kontroli pod kątem jakości oraz wartości merytorycznej.

99%

Klientów, którzy raz nam zlecili produkcję wraca do nas ponownie.

20 lat

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową

Pomożemy Ci w kontaktach z mediami

Zajmujemy się produkcją filmów w jakości emisyjnej, które spełniają wymogi stawiane przez największe domy mediowe i stacje telewizyjne. Oprócz przygotowania samego nagrania organizujemy również całościowe kampanie związane z obecnością w mediach. Jeśli jesteś zainteresowany opublikowaniem jakiegoś materiału, możesz liczyć na naszą pomoc w kontakcie z biurami reklamy oraz rzecznikami reprezentującymi stacje telewizyjne.

To wygodne rozwiązanie, które sprawia, że Twoje działania są skuteczne, a Ty nie musisz tracić czasu na wieloetapowe rozmowy. Skorzystamy z naszych kontaktów oraz doświadczenia w rozmowach z mediami, aby zrealizować Twój projekt.

Kompleksowe kampanie w mediach

Przygotowujemy filmy do emisji w TV oraz zajmujemy się opracowaniem i realizacją kompletnych kampanii medialnych. Pomożemy Ci w opublikowaniu materiałów w:

  • prasie
  • social mediach;
  • stacjach telewizyjnych.

Materiały filmowe wzbogacane są często także o inne treści. Takie działanie ma na celu wzmocnienie przekazu oraz dotarcie do większej liczby odbiorców. Jeśli zależy Ci na tak rozbudowanych działaniach, opracujemy dla Ciebie media plan oraz odpowiednią strategię komunikacyjną. Dzięki naszej pomocy wykorzystasz w pełni siłę mediów.

Przeprowadzimy kampanię informacją obejmującą artykuły prasowe, teksty, grafiki oraz sesje fotograficzne. Dostosujemy formę i treść do profilu Twojej działalności oraz tego, co chcesz zakomunikować. Gwarantujemy sprawną i efektywną współpracę na każdym etapie.