Animacje 2D i 3D

Na potrzeby realizowanych przez nas produkcji filmowych, a także w ramach zamówień od klientów przygotowujemy również różnorodne animacje 2D oraz 3D. Współpracujemy z grafikami i animatorami, którzy są w stanie przygotować zarówno niewielki projekt, jak i stworzyć wieloetapową interaktywną prezentację. Nasze materiały to nie tylko użytkowe formy przekazujące konkretne informacje, ale również przykład wysokiej jakości produkcji.

Zróżnicowana oferta animacji. Dopasujemy realizację do Twojej koncepcji

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie zdjęcia, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów. Po pierwsze, doświadczenie i kompetencje fotografów. GoodEye posiada pełne zaplecze sprzętowe, a nasza ekipa składa się z doświadczonych fotografów, którzy wiedzą, jak uchwycić najlepsze momenty i ukazać produkt lub markę w jak najlepszym świetle.

Explainer video

To najczęściej kilkuminutowe nagranie wykorzystujące animację 2D lub 3D. Dobrze sprawdza się w roli instrukcji albo wytłumaczenia jakiegoś procesu. Dzięki atrakcyjnej formie wizualnej przyciąga uwagę odbiorców. Explainer video może być wykorzystane jako:

  • element kampanii społecznej;
  • promowanie określonych postaw;
  • materiał edukacyjny;
  • promocja miasta lub regionu;
  • przedstawienie zalet produktu;
  • instrukcja działania urządzenia;
  • podsumowanie projektu;
  • prezentacja dokonań firmy.

Jeśli potrzebujesz tego typu treści zgłoś się do nas. W krótkim, ale jednocześnie bardzo atrakcyjnym materiale umieścimy dowolny przekaz.

Whiteboard animation video

Jest to animacja powstająca bezpośrednio na oczach widza. W kolejnych kadrach i następujących po sobie sekwencjach pojawiają się elementy graficzne. Treść wzbogacona jest tekstem czytanym przez lektora. Ten typ animacji 2D przyciąga uwagę, a przez swoją przejrzystość dobrze wyjaśnia nawet bardzo skomplikowane kwestie.

99%

Klientów, którzy raz nam zlecili produkcję wraca do nas ponownie.

20 lat

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową

Motion design

To krótki, animowany gif wykorzystywany w materiałach reklamowych. Łączy on w sobie obraz wraz z dobranym dźwiękiem. Motion design jest wykorzystywany między innymi przez sklepy internetowe, które chcą się wyróżnić na tle konkurencji i atrakcyjnie zaprezentować swoje towary. Chcesz iść z duchem czasu i wykorzystać najnowsze marketingowe trendy? Zleć nam wykonanie animacji.

Trailery do gier w formie animacji 3D

Trailery są najlepszą formą reklamy dla filmów oraz gier. W kilkuminutowym materiale przekazują największe atutu produkcji i zachęcają do zapoznania się z nią. Często są bardzo wymagające pod kątem wykonania. Zapraszamy do współpracy wydawców gier komputerowych oraz dystrybutorów. Przygotujemy wysokiej klasy trailer w technice animacji 3D.

Materiały video wykonujemy zarówno w jednej technice, jak i łączymy kilka z nich. Jest to z jednej strony sposób na wzbogacenie treści, z drugiej zaś metoda pozwalająca obniżyć koszty realizacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do Twojego budżetu.

Postprodukcja animacji

Oprócz wykonywania animacji w różnych technikach zajmujemy się również ich późniejszym przygotowaniem do emisji. Dopasowujemy podkład muzyczny lub nagrywamy tekst czytany przez lektora. Cały materiał montujemy tak, aby był dynamiczny i atrakcyjny dla widza. W zależności od specyfiki treści możemy też dodać napisy lub wzbogacić film o dodatkowe efekty dźwiękowe.

Chcesz zapoznać się z naszymi realizacjami? Jednym z największych naszych przedsięwzięć było stworzenie interaktywnej prezentacja dla Babiogórskiego Parku Narodowego zawierającej również elementy animacji 3D. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego klienta i obejrzenia nagrania. Przygotujemy dla Ciebie podobne video — skorzystaj z naszych usług.