Oferta

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę medialną uzupełnioną o kompleksowe wsparcie marketingowe.

Naszym największym atutem są ludzie. Operatorzy i fotograficy z pasją oddający się swojej pracy, profesjonalni montażyści, legendarni lektorzy, zdolni muzycy, kreatywni scenarzyści i odpowiedzialni menadżerowie.

Poza tym dysponujemy sprzętem zapewniającym ciekawe i wysokiej jakości zdjęcia. Zastosowanie jazdy kamerowej, ramienia, kamer Hero GO PRO, hexakoptera oraz steady cam jest normą w naszych realizacjach. Specjalizujemy się w filmach promujących regiony, reklamach i spotach telewizyjnych i radiowych, filmach edukacyjnych, prezentacjach multimedialnych oraz szkoleniowych.

Nasze produkcje emitowane w najlepszych stacjach telewizyjnych i radiowych w Polsce. Wymieńmy tu choćby TVP POLONIA, PLANETE+, TVP ŁÓDŹ, TRAVEL CHANNEL, TVN 24, TVN METEO, RMF FM, ESKA i inni.

Realizowane przez nas zdjęcia pełne są zaskakujących ujęć które poddawane są nietypowym sposobom ich obróbki. Wykonujemy zdjęcia lotnicze, podwodne oraz specjalne. Tworzymy wyjątkowe i ciekawe scenariusze odróżniające nasze projekty od innych na rynku.

Dodatkowo zapewniamy profesjonalne tłoczenie płyt oraz związaną z tym stronę poligraficzną. Tworzymy wszystko od projektu po efekt końcowy, dodatkowo wykonujemy również foldery, mapy i wszelkie elementy dodatkowe, aby nasz klient miał jak najmniej problemów z realizacją przedsięwzięcia.

Nasi klienci są obsługiwani w przyjaznej atmosferze i w profesjonalny sposób. Zapewniamy korzystny stosunek ceny do jakości. Oferujemy nasze 14 lat doświadczenia oraz najlepsze referencje od dotychczasowych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy