Animacje i grafika

Doskonale wiemy, jak ważna jest czytelność przekazu w materiałach szkoleniowych. My jednak pragniemy ja połączyć z oryginalna i ujmującą formą. Doskonale przygotowany obraz, ciekawy scenariusz, uporządkowany komunikat – to wszystko wyróżnia nasze materiały instruktażowe i szkoleniowe. Tego typu projekty przygotowujemy zarówno dla naszych Klientów komercyjnych (w tym także dla korporacji), jak i instytucjonalnych.

Mogą z nich skorzystać firmy specjalizujące się w szkoleniach BHP, jak również pracodawcy, pragnący w ciekawy sposób przeprowadzić dodatkowe kursy dla swoich pracowników (np. z zakresu obsługi trudnego klienta). Zakres tematyczny tego typu materiałów zależy wyłącznie od Państwa oczekiwań.

Nasze produkcje filmowe nierzadko przesycone są animacjami. Niektóre projekty to wyłącznie motion design, animacja reklamowa, grafika komputerowa, efekty specjalne czy VFX. W ten sposób powstają zarówno małe jak i olbrzymie projekty. Takim wielkim projektem była interaktywna prezentacja dla Babiogórskiego Parku Narodowego zawierająca również elementy 3D. Jest tak rozbudowana, że nie można jej zamieścić na stronie, ale można odwiedzić muzeum Parku Narodowego i tam ją obejrzeć. Tu zamieszczamy jedynie film ją prezentujący oraz inne próbki animacji.

 Połączenie tradycyjnych zdjęć filmowych z grafiką 3D
 Spot zrealizowany całkowicie w formie animacji 3D
Wierna wizualizacja jaskini głębokiej
Prezentacja multimedialna “Babiogórski Park Narodowy”
Fragment animacji 2D zrealizowanej dla TPN
Program dla aptek – Spot animowany
Materia Baterii – Spot animowany
Kampania “Lek bezpieczny”